technik utrzymania ruchu

Data publikacji: 2024-06-10

Firma: Vitrintec

Stanowisko: technik utrzymania ruchu

Miejscowość: Kielce

Województwo: Świętokrzyskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • monitorowanie poprawności działania maszyn, instalacji i urządzeń,
  • kontrola stanu technicznego budynków,
  • drobne prace naprawcze typu „złota rączka” w budynkach,
  • planowanie i wykonywanie prac związanych z konserwacją i przeglądami sprzętu,
  • nadzór nad terminowością przeprowadzania badań UDT,
  • wykrywanie, a następnie usuwanie różnego typu usterek czy awarii,
  • kontakt i współpraca z serwisem zewnętrznym oraz wykonawcami prac remontowo-budowlanych,
  • wymiana uszkodzonych podzespołów w maszynach, urządzeniach i instalacjach technicznych,
  • sprawdzanie gotowości maszyn i urządzeń do pracy,
  • uproszczone raportowanie wykonywanych prac, przestojów i harmonogramów,
  • proponowanie rozwiązań, które mają na celu usprawnienie prac.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu/infrastruktury,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych,
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows (pakiet office, poczta e-mail),
  • skuteczność oraz systematyczność w działaniu,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne szkolenia i możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,
  • premie uznaniowe.