STÜRTZ – specjalista ds. zakupów i wsparcia logistyki

Data publikacji: 2022-09-07

Firma: STÜRTZ

Stanowisko: specjalista ds. zakupów i wsparcia logistyki

Miejscowość: Poznań

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Twój zakres obowiązków

• Poszukiwanie nowych dostawców na europejskim rynku komponentów stalowych
• • Opracowywanie zapytań ofertowych
• • Kwalifikacja nowych dostawców
• • Współpraca i negocjacje umów handlowych z dostawcami
• • Kontrola i nadzór nad terminowością i jakością dostaw
• • Prowadzenie rozliczeń z dostawcami
• • Weryfikacja potwierdzeń oraz dokumentów dostaw z zamówieniami
• • Praca w systemie ERP
• • Zarządzanie procesem reklamacji ( w tym plany korygujące u dostawców)
• • Planowanie transportów dostaw maszyn i urządzeń
• • Administracja przepływów materiałowych
• • Optymalizacja kosztów zakupów i transportu

Nasze wymagania

• Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie umożlwiającą swobodną komunikację biznesową (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)
• • Wykształcenia wyższego
• • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w dziale zakupów technicznych / łańcuchach dostaw
• • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
• • Praktycznej znajomość i obsługa pakietu Office ( zwłaszcza Excel)
• • Znajomości zasad działania systemów ERP
• • Znajomości technologii obróbki metali
• • Obsługi programów CAD 2D (mile widziane)
• • Bardzo dobrej organizacja pracy, samodzielności, umiejętności planowania, skrupulatności i zaangażowania w powierzone obowiązki

To oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Współpracę z kreatywnymi ludźmi o bogatych doświadczeniach
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

O firmie