STOLLAR – Technolog PVC

Data publikacji: 2019-04-12

Firma: STOLLAR SYSTEMY OKIENNE

Stanowisko: Technolog PVC

Miejscowość: Suwałki

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Zadania:
Wdrożenia oraz usprawnienia technologiczne
Opracowywanie technologii produkowanych wyrobów
Wsparcie pracowników oraz kontrahentów wiedzą technologiczną

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku technicznym w branży okiennej
Znajomość systemów okiennych PVC
Doskonała umiejętność organizacyjna
Samodzielność
Zmysł techniczny

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe (system premiowy)
Pracę w stabilnej firmie
Efektywną ścieżkę kariery
Kartę MultiSport

Aplikacje prosimy przesłać na e-mail:
praca@stollar.pl  z dopiskiem: Technolog produkcji

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stollar Systemy Okienne Godlewska Spółka Jawna. z siedzibą w Suwałkach przy ul. Północnej 50A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

O firmie