stolarz

Data publikacji: 2024-01-11

Firma: CAL

Stanowisko: stolarz

Miejscowość: Suwałki

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stałe, długoterminowe i pewne zatrudnienie,
  • dobre warunki pracy (nowoczesne maszyny, ogrzewane hale),
  • miłą atmosferę pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • niezbędne szkolenia do pracy przy obsłudze maszyn.

Obowiązki:

  • obsługa pilarek,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • obróbka drewna i wyrobów,
  • prace związane z produkcją drzwi,
  • realizacja powierzonych zadań w zakresie produkcji,
  • dbałość o maszyny i narzędzia,
  • ocena jakości wytwarzanych/produkowanych przez siebie wyrobów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • umiejętność samodzielnej obsługi podstawowych maszyn i urządzeń stolarskich m.in.: strugarki, pilarki, frezarki
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
  • skrupulatność, dokładność i precyzja,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność.