stażysta/ka w dziale HR

Data publikacji: 2024-04-15

Firma: Selena

Stanowisko: stażysta/ka w dziale HR

Miejscowość: Wrocław

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • wsparcie zespołu HR,
  • udział i wsparcie procesów rekrutacji i wdrożenia pracowników,
  • udział i wsparcie w działaniach employer branding,
  • udział w procesach wprowadzania zmian w organizacji,
  • wspieranie pracowników w sprawach z obszaru HR.

Wymagania:

  • student/tka 4/5-tego roku kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne,
  • dyspozycyjność min. 24 h/tygodniowo,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego – min. B2,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoki stopień komunikatywności i zaangażowania,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • rozwój w międzynarodowej organizacji,
  • realizacja unikatowych projektów,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • stabilne warunki i umowa o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do Karty MulitiSport,
  • dofinansowanie do kursów językowych,
  • parking dla rowerów.