spedytor międzynarodowy

Data publikacji: 2024-04-12

Firma: AM Okna

Stanowisko: spedytor międzynarodowy

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Województwo: Lubuskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zleceń na giełdach transportowych,
  • dbałość o pozytywne i długotrwałe relacje handlowe z klientami oraz przewoźnikami,
  • sprzedaż ładunków LTL i FTL – efektywne wykorzystywanie własnych magazynów,
  • monitoring obsługiwanych zleceń
  • nadzór nad jakością i terminowością procesów transportowych,
  • codzienną obsługę i kontakt z kierowcami, przewoźnikami oraz klientami,
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń,
  • rozwijanie bazy klientów i podwykonawców.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1), znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość obsługi giełd transportowych: Timocom, Trans, Teleroute,
  • rozbudowywanie bazy firm transportowych oraz klientów firmy,
  • umiejętność budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność i umiejętności analityczne i negocjacyjne, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu,
  • wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie odpowiedzialności za pracę własną i zespołu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ambitne i odpowiedzialne zadania,
  • profesjonalne szkolenia.