specjalista ds. zrównoważonego rozwoju

Data publikacji: 2023-11-08

Firma: Fakro

Stanowisko: specjalista ds. zrównoważonego rozwoju

Miejscowość: Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zadania:

  • przygotowanie, prowadzenie i monitorowanie projektów w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • realizacja planów strategii zrównoważonego rozwoju, przedstawianie postępów oraz komunikowanie zagrożeń w ich realizacji;
  • współtworzenie polityki i strategii oraz wspieranie realizacji celów zrównoważonego rozwoju (SDGs) w całej organizacji;
  • monitorowanie regulacji  prawnych w zakresie zrównoważonego rozwoju;
  • sporządzanie raportów i analiz;
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów;
  • prowadzenie szkoleń w zakresie zrównoważonego rozwoju;
  • udział w zewnętrznych spotkaniach (konferencje, szkolenia) w zakresie trendów odnośnie zrównoważonego rozwoju w biznesie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ekologiczne źródła energii lub pokrewne);
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz wpływu działalności organizacji na środowisko;
  • doświadczenie w zbieraniu i analizie danych oraz w przygotowywaniu raportów;
  • wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju, CSR, ESG, śladu węglowego oraz przepisów prawa z tym związanych;
  • znajomość międzynarodowych i krajowych współczynników obliczeniowych;
  • znajomość przepisów prawa w obszarze ochrony środowiska;
  • samodzielność, komunikatywność, dokładność i zdolności organizacyjne;
  • analityczne myślenie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku;
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych;
  • dobre warunki pracy;
  • dofinansowanie do kart sportowych, udział w imprezach integracyjnych;
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego;
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej;
  • dostęp do parkingu dla pracowników;
  • bonusy w okresach świątecznych;
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe;
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów Fakro.