specjalista ds. zaopatrzenia (dział techniczny)

Data publikacji: 2023-12-13

Firma: Rawplug

Stanowisko: specjalista ds. zaopatrzenia (dział techniczny)

Miejscowość: Wrocław

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu części zamiennych;
  • monitorowanie stanu ilościowego części magazynowych;
  • utrzymanie optymalnych stanów magazynowych;
  • tworzenie i realizacja zamówień;
  • przygotowanie i realizacja zamówień usług serwisowych;
  • prowadzenie rozliczeń z dostawcami firmy;
  • optymalizacja kosztów zakupu;
  • prowadzenie i uaktualnianie dokumentacji wydziałowej;
  • właściwy dobór, rozwój i ocena dostawców (tworzenie bazy dostawców z określeniem m.in. terminowości dostawców).

Wymagania:

  • wykształcenie średnie albo techniczne lub ekonomiczne;
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość programów: SAP, ERP IFS, MS Office;
  • znajomość gospodarki magazynowej;
  • znajomość części maszyn, urządzeń oraz systemów automatyk;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • odpowiedzialność oraz organizacja pracy własnej;
  • nastawienie na pracę zespołową;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • szerokie pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków w kantynie).