specjalista ds. wsparcia IT

Data publikacji: 2024-01-23

Firma: Erkado

Stanowisko: specjalista ds. wsparcia IT

Miejscowość: Gościeradów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem klienckiego setupu informatycznego w firmie – warstwa sprzętowa i oprogramowania,
  • bezpośrednie i zdalne wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z aplikacjami i sprzętem,
  • instalacja oraz konfiguracja systemów operacyjnych wraz z aplikacjami dla stacji roboczych i urządzeń mobilnych,
  • opieka nad magazynem sprzętu komputerowego (inwentaryzacja, wydawanie sprzętu) oraz diagnostyka i naprawa: komputery, drukarki, peryferia,
  • opisywanie rozwiązań problemów do bazy wiedzy w celu ponownego użycia,
  • udział w realizacji procesów zakupowych – prognozowanie potrzeb i dbanie o zapewnienie ciągłości pracy użytkowników,
  • bezkompromisowe podejście do zdefiniowanych w organizacji polityk w zakresie bezpieczeństwa IT.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe techniczne – informatyka. (mile widziane),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze Helpdesk IT/Service Desk,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem/oprogramowaniem użytkownika
    końcowego – konfiguracja i testowanie sprzętu komputerowego oraz infrastruktury it,
  • umiejętność rozwiązywania problemów z pocztą,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z systemem Windows 10/11,
  • podstawowa znajomość Active Directory, LAN, WAN, VPN, DHCP, DNS,
  • znajomość systemu AnyDesk, TeamViewer, VNC,
  • znajomość systemów ESET,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o porządek w dokumentacji i sprzęcie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej, dofinansowanie wypoczynku dzieci, pomoc mieszkaniowa itd.).