specjalista ds. tworzenia instrukcji montażowych

Data publikacji: 2024-04-22

Firma: Fakro

Stanowisko: specjalista ds. tworzenia instrukcji montażowych

Miejscowość: Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • obsługa programów Adobe Ilustrator, Adobe Indesign, pakiet Office,
  • projektowanie instrukcji montażu i użytkowania produktów Fakro,
  • projektowanie instrukcji montażu na szczególne potrzeby nietypowych rozwiązań,
  • projektowanie składek drukarskich w programie Indesign.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • bardzo dobra znajomość programów Adobe Ilustrator, Adobe Indesign (wymagane portfolio prac),
  • biegła obsługa komputera wraz z adekwatnym do wykonywanych projektów oprogramowaniem graficznym,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • zdolność myślenia techniczno-montażowego,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole tematycznym,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy ,
  • szkolenia i możliwość rozwoju,
  • kursy językowe,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU,
  • dofinansowanie opieki medycznej,
  • parking pracowniczy.