specjalista ds. technicznych

Data publikacji: 2024-04-04

Firma: ASSA ABLOY Donimet BIS

Stanowisko: specjalista ds. technicznych

Miejscowość: Warka

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i odpowiedzi na zapytania ofertowe,
  • analiza potrzeb klienta vs. możliwości technicznych firmy,
  • przygotowanie oferty cenowej i technicznej,
  • ustalenie warunków handlowych w ramach oferty (faktury sprzedażowe/zaliczki/umowa przy robotach budowlanych),
  • ustalenie harmonogramu realizacji zlecenia we współpracy z Działem Przygotowania Produkcji,
  • sprawdzanie rozpisanych zleceń przed wprowadzeniem produktu do produkcji,
  • informowanie klienta o postępach w projekcie,
  • wstępna opieka posprzedażowa i przekazywanie informacji do odpowiednich działów (przekazywanie dokumentacji do klienta, przyjmowanie protokołów odbioru),
  • udział w spotkaniach i szkoleniach dla architektów i biur zewnętrznych,
  • dzienne raportowanie postępu (Dzienny Raport Sprzedaży, wykonanie ofert w danym dniu) prac i etapu inwestycji do przełożonego,
  • udział w analizie rynkowej wraz z zespołem,
  • wspieranie zespołu w realizacji celów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, min. średnie,
  • doświadczenie w branży budowlanej lub technicznej,
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz koordynacji zadań,
  • orientacja na cel oraz wysoka motywacja.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premię,
  • możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon).