specjalista ds. techniczno-handlowych

Data publikacji: 2023-11-14

Firma: Assa Abloy

Stanowisko: specjalista ds. techniczno-handlowych

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie projektów i realizacja planów sprzedażowych;
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych w zakresie serwisu z klientami spółki;
  • utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych;
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy, przepisów budowlanych oraz wymogów przeciwpożarowych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, min. średnie;
  • doświadczenie w sprzedaży;
  • mile widziana znajomość zagadnień budowlanych i przeciwpożarowych;
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premię kwartalną;
  • możliwość pracy hybrydowej, po okresie wdrożenia;
  • możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym z prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu o bliskich), Multisportu (w 3 wariantach – wybierasz najlepszą opcję dla siebie, grupowego ubezpieczenia na życie, świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia);
  • narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, w tym nauki języka angielskiego.