specjalista ds. sprzedaży z biegłym angielskim w mowie

Data publikacji: 2023-08-30

Firma: Fenbro

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży z biegłym angielskim w mowie

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: ​​Dystrybutor

Czego wymagamy:

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim na poziomie C1 w mowie
  • Jesteś otwarty, rozmowny i lubisz kontakt z ludźmi
  • Masz doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty do spraw handlu i klientów zagranicznych
  • Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do pracy i otoczenia
  • Potrafisz czytać rysunki techniczne
  • Jesteś zdeterminowany i nastawiony na sukces — w dążeniu do celu nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych
  • Nie poddajesz się przeciwnościom i zawsze szukasz sposobów na rozwiązanie problemów
  • Masz doświadczenie w branży stolarki okiennej i/lub drzwiowej
  • Biegle posługujesz się CRM oraz masz dobry nawyk raportowania swoich działań i robienia notatek
  • Dobrze posługujesz się nowoczesnymi narzędziami programowymi – G-suite, Google Drive (Excel), Business Suite Manager

Co oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie na Ochocie (darmowe kursy językowe online, zajęcia z jogi, owocowe środy)
  • Laptop + telefon
  • Wewnętrzne szkolenia sprzedażowe
  • Możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu, po okresie wdrożeniowym
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie (student)/ B2B
  • Pracę z międzynarodowymi klientami
  • Gwarancję rozmów po angielsku przez 90% dnia
  • Wysokie prowizje od sprzedaży bez górnego limitu
  • Pracę na umowę zlecenie (student): średnie wynagrodzenie (wraz z premią) 7000 – 9000 zł netto (w zależności od wyników może wynosić nawet 150% wynagrodzenia zasadniczego) – oferta dla studentów
  • Umowę B2B; średnie wynagrodzenie wraz z premią 8000 – 11 000 zł netto (w zależności od wyników może wynosić nawet 150% wynagrodzenia zasadniczego)

Jakie będą twoje obowiązki:

  • Zarządzanie procesem sprzedaży
  • Obsługiwanie klientów B2B i B2C, głównie telefonicznie, video call (również przez e-mail/messenger /Google Meet)
  • Sprzedaż naszych produktów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamiczną i szybko rozwijającą się polską firmą, zajmującą się sprzedażą okien i drzwi dla klientów B2B i B2C w Irlandii oraz na innych rynkach światowych. Nasz cel jest prosty: chcemy spopularyzować stolarkę okienną i drzwiową z Polski i sprawić, aby proces zakupu był jak najłatwiejszy i jak najbardziej satysfakcjonujący. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami i markami i oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty wysokiej jakości, znane ze swojej funkcjonalności i najwyższej estetyki.

Stawiamy na jakość naszych procesów sprzedażowych oraz wysoką motywację naszych pracowników. Priorytetem jest dla nas głos naszych klientów – chcemy, aby wybierali produkty, z których będą w 100% zadowoleni! Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i radą na każdym etapie procesu zakupowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w Irlandii i Irlandii Północnej, zapewniamy im pełny pakiet usług : produkty, dostawę, montaż, gwarancję i wsparcie posprzedażowe – to wyjątkowa wartość wyróżniająca nas spośród innych firm z branży stolarki otworowej. Klientom na pozostałych rynkach (zarówno w Unii Europejskiej, jak i poza jej granicami)oferujemy profesjonalną sprzedaż i usługi dostawy typu door-to-door.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: info@fenbro.com