specjalista ds. sprzedaży i kosztorysowania stolarki aluminiowej

Data publikacji: 2023-11-08

Firma: Nitus

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży i kosztorysowania stolarki aluminiowej

Miejscowość: Tymowa

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Miejsce pracy: Tymowa

Opis stanowiska:

  • sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji, wycen;
  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty;
  • technologiczne przygotowanie ofert pod kątem produkcji stolarki;
  • profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe dla klientów w zakresie przygotowywanych ofert;
  • kompleksowa opieka techniczna nad Klientem na każdym etapie zakupu;
  • budowanie długofalowej współpracy.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego i/lub dokumentacji budowlanej;
  • znajomość programu ALICAD oraz programów do kalkulacji stolarki otworowej
    lub preferowane będą osoby ze znajomością programów typu AUTOCAD;
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office – zwłaszcza Excel);
  • zmysł techniczny i umiejętność przyswajania nowej wiedzy technicznej;
  • preferowane wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane mechaniczne lub budowlane);
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży budowlanej w zakresie asortymentu produkowanego przez firmę;
  • samodzielność i pozytywne nastawienie na cel handlowy służący długofalowej relacji handlowej;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność raportowania wyników pracy;
  • skrupulatność/precyzja, sumienność;
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Dla osób bez doświadczenia przygotowaliśmy program wdrażający ale minimalne wymagania w tym przypadku to bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – docelowo jest to stanowisko samodzielnego specjalisty.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od realizacji sprzedaży;
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami w branży;
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe – produktowe i technologiczne;
  • wsparcie i wdrożenie do pracy w przyjaznej atmosferze wśród kompetentnych
    i doświadczonych pracowników.