specjalista ds. rozwoju rynku – Niemcy

Data publikacji: 2023-10-04

Firma: AMMA

Stanowisko: specjalista ds. rozwoju rynku - Niemcy

Miejscowość: Bolesławiec

Województwo: Dolnośląskie

Firma AMMA powstała w roku 1996. Specjalizujemy się w produkcji i eksporcie stolarki otworowej z PVC oraz aluminium.

Poszukujemy

  • osoby z doświadczeniem zawodowym w obszarach sprzedaży B2B dla klientów na terenie Niemiec

Obowiązki:

  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie trwałych relacji z klientami na terenie Niemiec

Warunki pracy:

nie narzucamy miejsca ani formy. Gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia oraz swobodę działania. Wiemy, że dobrze wykonana praca musi być dobrze wynagrodzona.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podróży służbowych;
  • umiejętność budowania sieci klientów;
  • systematyczność w działaniu i dążenie do wyznaczonych celów;
  • znajomość branży okiennej będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy również wsparcie w codziennej pracy ze strony zespołu pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie współpracy z klientami na terenie UE.

Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail: kadry@amma.com.pl lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy: ul. Gałczyńskiego 13a, 59-700 Bolesławiec. Prosimy również o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami”.