specjalista ds. rozliczeń produkcji

Data publikacji: 2024-01-29

Firma: ML System

Stanowisko: specjalista ds. rozliczeń produkcji

Miejscowość: Zaczernie

Województwo: Podkarpackie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • bieżące rozliczenie produkcji,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • sporządzanie raportów produkcyjnych,
  • współpraca z działem produkcji,
  • wystawianie dokumentów magazynowych
  • przygotowywanie faktur,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, koordynowanie zawieranych umów,
  • operacyjna obsługa zakupów,
  • odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów materiałów,
  • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami,
  • koordynacja i kontrola dostaw, prowadzenie bieżącej oceny dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy pod presją, tworzenie właściwej atmosfery w miejscu pracy,
  • obsługa komputera wraz ze znajomością pakietu Microsoft Office,
  • sumienność, obowiązkowość, inicjatywa, samodzielność, umiejętność negocjacji,
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa programu Comarch ERP XL.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiety medyczne dla pracowników,
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego,
  • szkolenia.