specjalista ds. rekrutacji

Data publikacji: 2023-08-22

Firma: ABAKUS-OKNA

Stanowisko: specjalista ds. rekrutacji

Miejscowość: Choroszcz

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie pracowników z wykorzystaniem różnych metod rekrutacyjnych
  • Pomoc w procesie wdrażania nowych pracowników
  • Tworzenie raportów oraz bieżący monitoring rynku pracy
  • Współpraca z kierownikami, pracownikami firmy

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia i pokrewne)
  • Znajomość przepisów związanych z prawem pracy
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Komunikatywność, umiejętność samodzielnej pracy i podejmowania decyzji
  • Wysokie zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu oraz nastawienie na realizację wyników

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji (LinkedIn, Facebook itd.)
  • Oferujemy
  • Pracę w wiodącej firmie z branży stolarki okiennej
  • Praca w komfortowym, nowoczesnym biurze
  • Miłą atmosferę, kompetentny zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@abakus-okna.com.pl wraz z podaniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).