specjalista ds. reklamacji z jęz. niemieckim

Data publikacji: 2023-09-20

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: specjalista ds. reklamacji z jęz. niemieckim

Miejscowość: Stary Laskowiec

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Zadania:

  • rozstrzyganie reklamacji klientów i sporów zgodnie z określonymi procedurami;
  • terminowe rozpatrywanie/weryfikowanie reklamacji. Gromadzenie informacji potrzebnych do ich zatwierdzenia/odrzucenia;
  • składanie w formie elektronicznej wypełnionych formularzy reklamacyjnych, dokumentacji, dowodów doręczenia.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego;
  • umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość technologii produkcji okien będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • długoterminową współpracę;
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Medicover Sport;
  • świadczenia z ZFŚŚ;
  • naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • bezpłatny transport z Zambrowa, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej i Białegostoku.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres rekrutacja@dobroplast.pl lub bezpośredni kontakt z działem personalnym w Starym Laskowcu 4, tel. 795 527 627.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1″z dnia 2016.05.04).”

O firmie

Dobroplast

Producent