specjalista ds. oferowania ślusarki aluminiowej.

Data publikacji: 2024-04-16

Firma: KNS Śląska Fabryka Okien

Stanowisko:  specjalista ds. oferowania ślusarki aluminiowej.

Miejscowość: Mszana

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanej ślusarki aluminiowej,
  • sporządzanie ofert cenowych na ślusarkę aluminiową,
  • obsługa telefoniczna i mailowa naszych partnerów biznesowych,
  • kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji zamówień: logistyka i transport, konstruktorzy, marketing, serwis oraz księgowość,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze klientów w zakresie ślusarki aluminiowej,
  • zmysł techniczny, chęć do nauki i poznania naszych produktów,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, dotrzymywanie obiecanych terminów, łatwość komunikacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów,
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych,
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.