specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Data publikacji: 2023-12-14

Firma: Final

Stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów, przekazywanie informacji handlowych;
  • przyjmowanie i weryfikacja zapytań ofertowych;
  • koordynacja całego procesu realizacji zamówień;
  • współpraca i stały kontakt z handlowcem zewnętrznym;
  • kontrola należności kontrahentów;
  • koordynacja działań handlowych wewnątrz organizacji.

Wymagania:

  • samodzielności i wyznaczania priorytetów codziennych działań;
  • operatywności i konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów;
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych z klientami;
  • swobody posługiwania się językiem angielskim i/lub niemieckim;
  • doświadczenia w obsłudze klienta w firmie produkcyjnej – mile widziane.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • dodatkową opiekę zdrowotną;
  • dofinansowanie do katy Mulisport.