specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim

Data publikacji: 2023-12-01

Firma: All Windows

Stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Miejsce pracy: Nysa, Opole

Zadania:

  • udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez klientów;
  • przygotowywanie wycen zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień;
  • rozpatrywanie wpływających zapytań i reklamacji od klientów;
  • bieżąca obsługa klienta;
  • stała współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania:

  • znasz język czeski na poziomie min. C1 (warunek konieczny);
  • posiadasz znajomość pakietu MS Office;
  • potrafisz i lubisz współpracować z zespołem;
  • jesteś komunikatywny;
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta;
  • dobrze czujesz się w pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki;
  • dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • możliwość uczestnictwa w licznych rekrutacjach wewnętrznych (w pierwszej kolejności szukamy talentów u siebie);
  • realny wpływ na rozwój firmy poprzez realizację naszego planu strategicznego Horyzont 2025.
  • przyjazną atmosferę pracy oraz bardziej doświadczonych kolegów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne​.