specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2024-03-06

Firma: Aluron

Stanowisko: specjalista ds. marketingu

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • tworzenie contentu: postów, tekstów o charakterze PR-owym oraz artykułów branżowych,
  • redagowanie i wysyłka newsletterów firmowych,
  • administrowanie treściami w witrynach internetowych spółki,
  • zarządzanie mediami społecznościowymi firmy: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube,
  • zarządzanie magazynem materiałów marketingowych + organizacja wysyłek do partnerów biznesowych,
  • współorganizacja szkoleń i eventów firmowych,
  • współpraca z partnerami biznesowymi (agencjami, mediami, podwykonawcami).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku marketing, dziennikarstwo, PR,
  • doświadczenie w obszarze online marketingu,
  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu mediów społecznościowych,
  • łatwość w redagowaniu tekstów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych typu Adobe InDesign,
  • sprawna organizacja pracy i terminowość,
  • kreatywność, zaangażowanie oraz chęć rozwoju,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne ubezpieczenie na życie,
  • bezpłatne porady prawne,
  • możliwości nauki, rozwoju, awansu,
  • ciekawe wyzwanie zawodowe dla ambitnych,
  • pracę w stabilnej i rzetelnej firmie,
  • imprezy integracyjne,
  • prezenty mikołajkowe dla dzieci, paczki świąteczne dla pracowników,
  • karnety na mecze PlusLigi – drużyny siatkarskiej Aluron- CMC Warta Zawiercie,
  • do wyboru: karnety do INTERFIT CLUB lub program PZU Sport.