specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2024-01-08

Firma: All Windows

Stanowisko: specjalista ds. marketingu

Miejscowość: Nysa

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Zadania:

  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej,
  • planowanie i realizacja projektów marketingowych,
  • planowanie i współtworzenie komunikacji i kampanii w mediach społecznościowych,
  • przygotowywanie materiałów marketingowych we współpracy z grafikami,
  • koordynacja materiałów wsparcia sprzedaży: współpraca z dostawcami systemów w zakresie ,materiałów, nowości produktowych oraz rozliczenia zamówień
  • zarządzanie zamówieniami na platformie wewnętrznej AllWin.24,
  • współpraca z lokalnymi mediami, działania z zakresu CSR, Employer Branding,
  • udział w wydarzeniach branżowych i śledzenie trendów rynkowych
  • współpraca z innymi działami w firmie oraz z agencją marketingową.

Oczekiwania:

  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysokie umiejętności organizacyjne, w tym umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,
  •  „lekkie pióro”, doskonała znajomość jęz. polskiego oraz angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2,
  • stosowanie zasad SEO w swoich działaniach, podstawowa wiedza z zakresu moderacji stron internetowych,
  • mile widziana znajomość narzędzi, takich jak: MetaAds, GoogleAds, Google Analytics, pakiet Adobe, Canva, czat GPT.

Oferujemy:

  • jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki,
  • dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość uczestnictwa w licznych rekrutacjach wewnętrznych (w pierwszej kolejności szukamy talentów u siebie),
  • realny wpływ na rozwój firmy poprzez realizację naszego planu strategicznego Horyzont 2025,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz bardziej doświadczonych kolegów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne​.