specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2023-12-19

Firma: Saint-Gobain

Stanowisko: specjalista ds. marketingu

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • monitorowanie rynku, trendów, działań konkurencji, potrzeb klientów i na ich podstawie wskazywanie i wytyczanie kierunków rozwoju biznesu;
  • aktywna współpraca z partnerami biznesowymi – wewnątrz i na zewnątrz organizacji;
  • koordynowanie działań oraz wsparcie w zakresie rozwoju kanału B2B (trade marketing, program lojalnościowy);
  • tworzenie kampanii reklamowych i wizerunkowych oraz analiza ich skuteczności;
  • prowadzenie szkoleń, opracowanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu działań trade-i co-marketingowych;
  • znajomość narzędzi : Adobe Creative Cloud (Ps,In,Ai), Ms Office, WordPress & Drupal;
  • umiejętność tworzenia treści, także przy współpracy z AI;
  • umiejętność budowania relacji, inicjatywa i nastawienie biznesowe;
  • znajomość aktualnych trendów i narzędzi marketingowych;
  • nietuzinkowe pomysły i chęć uczestnictwa w nowych inicjatywach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • premie kwartalne oraz roczne;
  • szkolenia wspierające twój rozwój zawodowy;
  • ubezpieczenie na życie;
  • karta Multisport;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym.