specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2023-11-23

Firma: OknoPlus

Stanowisko: specjalista ds. marketingu

Miejscowość: Kraków

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Praca hybrydowa,  pełny etat

Obowiązki:

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej;
  • współprojektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2C i B2B we wszystkich kanałach komunikacji firmy;
  • koordynowanie działań reklamowych we współpracy z agencjami marketingowymi, w szczególności w zakresie social mediów, PR-u, pozycjonowania, kampanii opartych o kanały Meta;
  • budowanie oraz umacnianie pozytywnego wizerunku firmy za pośrednictwem wybranych kanałów komunikacyjnych tj. www, Facebook, LinkedIn;
  • wspieranie działu sprzedaży w zakresie działań marketingowych;
  • organizacja eventów firmowych oraz dla klientów;
  • analiza rynku oraz działań konkurencji;
  • opracowywanie materiałów firmowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość narzędzi z zakresu marketingu i reklamy;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wysokie kompetencje komunikacyjne;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w renomowanej firmie z 26-letnim stażem;
  • pracę w trybie hybrydowym w pełnym wymiarze godzin;
  • stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pakiet MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, kawa/herbata, spotkania integracyjne.