specjalista ds. Lean Manufacturing

Data publikacji: 2024-05-07

Firma: Krishome

Stanowisko: specjalista ds. Lean Manufacturing

Miejscowość: Psary Małe

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • analiza procesów biznesowych i projektowanie docelowych procesów standardowych z wykorzystaniem dostępnych metod i możliwości digitalizacji,
  • identyfikacja i definiowanie obszarów do realizacji projektów ciągłego doskonalenia,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych, logistycznych i innych przy użyciu narzędzi LEAN,
  • prowadzenie i nadzorowanie programu wspierania inicjatyw pracowniczych KAIZEN,
  • wsparcie merytoryczne i szkolenie pracowników w trakcie wdrażania działań i projektów optymalizacyjnych,
  • wspieranie inicjatywy ciągłego doskonalenia i rozwiązywania problemów z wykorzystaniem narzędzi z zakresu LEAN, SMED i podobnych,
  • planowanie i przeprowadzanie lokalnych audytów systemu opartego na LM,
  • wsparcie właścicieli procesów w zakresie problem solvingu, prowadzenia projektów i standaryzacji procesów.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związane z optymalizacją produkcji (preferowane doświadczenie w branży przemysłowej),
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (Inżynieria procesowa, Zarządzanie produkcją, pokrewne),
  • praktyczne doświadczenie w realizacji projektów optymalizacji produkcji,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy z osobami z różnych obszarów organizacji,
  • zdolności analityczne, spostrzegawczość,
  • certyfikat Green Belt będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki pozapłacowe (karty lunch pass, dofinansowanie kart sportowych, dodatki świąteczne, jubileuszowe),
  • możliwości rozwoju kompetencji zawodowych i realnego wpływu na kluczowe projekty organizacji,
  • komfortowe, nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
  • profesjonalne, dynamiczne i przyjazne środowisko pracy.