specjalista ds. BHP

Data publikacji: 2024-03-07

Firma: Final

Stanowisko: specjalista ds. BHP

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa i warunków pracy w organizacji oraz wdrażanie działań prewencyjnych,
  • rejestrowanie oraz analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych, zagrożeń i czynników szkodliwych,
  • przygotowywanie oraz aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy,
  • inicjatywna działań wśród pracowników mająca na celu poprawę świadomości pracowniczej w zakresie BHP,
  • nadzór nad uprawnieniami pracowników oraz wymaganą dokumentacją ppoż.,
  • przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP, raportów, statystyk, wewnętrznych procedur, instrukcji i regulaminów z zakresu BHP i ppoż.,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych dla pracowników,
  • nadzór nad terminami szkoleń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe zgodne z rozporządzeniem w sprawie służby BHP,
  • doświadczenie w obszarze BHP, mile widziane w branży produkcyjnej,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • komunikatywność, inicjatywa w działaniu,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane uprawnienia inspektora ochrony ppoż. oraz kwalifikowany kurs pierwszej pomocy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • naukę języka angielskiego na platformie e-learning,
  • dodatkową prywatną opiekę zdrowotną,
  • dofinansowanie do karty Multisport.