specjalista ds. BHP

Data publikacji: 2024-03-06

Firma: MFO

Stanowisko: specjalista ds. BHP

Miejscowość: Kożuszki Parcel

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • budowanie kultury bezpieczeństwa/świadomości pracowników w obszarze BHP,
  • monitorowanie funkcjonowania systemu zarządzania BHP,
  • prowadzenie kontroli warunków pracy i nadzór nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur w zakresie BHP,
  • prowadzenie wstępnych szkoleń BHP,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • udział w ocenie ryzyka zawodowego,
  • opracowanie procedur, regulaminów i instrukcji w obszarze BHP,
  • opiniowanie nowych inwestycji, urządzeń oraz procesów technologicznych,
  • dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy,
  • nadzór nad planowaniem i przeprowadzaniem pomiarów środowiska pracy,
  • inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki BHP oraz ergonomii,
  • inne zadania wynikające z rozporządzenia dotyczącego służby BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane techniczne) lub studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielności i nastawienia na rozwiązywanie problemów,
  • doświadczenia w prowadzeniu postępowania powypadkowego,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość zagadnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.

Oferujemy:

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW,
  • możliwość rozwoju zawodowego w jednej z największych firm produkujących profile stalowe,
  • umowa o pracę,
  • ubezpieczenie zdrowotne w LUX-MED,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny).