SOLO – specjalista ds. sprzedaży hurtowej stolarki

Data publikacji: 2020-01-10

Firma: Grupa SOLO

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży hurtowej stolarki

Miejscowość: Brandwica k.Stalowej Woli

Województwo: Podkarpackie

Branża: Producent

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

· Stałe pozyskiwanie, aktywne poszukiwanie nowych rynków zbytu oraz klientów.

· Monitorowanie, nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesu realizacji zamówień od otrzymania zamówienia po jego rozliczenie z klientem.

· Budowanie pozytywnego wizerunku marki Solo, nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami handlowymi

Minimalne kwalifikacje:

· Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych.

· Samodzielność w działaniu.

· Bardzo dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanej na wyniki.

· Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.

· Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, skuteczność działania oparta o wysoką kulturę osobistą.

· Swobodne korzystanie z pakietu MS Office (głównie MS Excel) oraz skrzynki pocztowej Outlook.

· Entuzjazm, pogodne i życzliwe nastawienie do otoczenia.

· Wysoki stopień identyfikacji z firmą oraz z jej celami.

Preferowane kwalifikacje:

· Mile widziane doświadczenie z zakresu ślusarki aluminiowej, PVC.

· Znajomość programu ERP Optima, WH Okna, CAD.

· Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym.

· Znajomość języka niemieckiego (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

· Wsparcie opiekuna na czas wdrożenia do pracy.

· Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań.

· Stałe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

· Pracę w przyjaznym zespole.

· Dla osób wykazujących się ponadprzeciętnym zaangażowaniem i chęcią rozwoju – możliwość pogłębiania zdobytej wiedzy o technologię produktu.