SŁOWIŃSCY – technolog produkcji

Data publikacji: 2019-06-19

Firma: SŁOWIŃSCY

Stanowisko: technolog produkcji

Miejscowość: Słupca

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Oczekiwania wobec kandydatów:

preferowane wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe: technologia drewna (może być w trakcie studiów)
znajomość programów do projektowania, preferowany AutoCad
znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, komunikatywność
sumienność, dokładność i odpowiedzialność
mile widziana znajomość branży stolarki otworowej
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Obowiązki:

wykonywanie rysunków technicznych
przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej
udział w projektowaniu nowych konstrukcji
doradztwo technologiczne i techniczne
kalkulacja kosztów produkcji wyrobów

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
zatrudnienie na umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożeniowym.