Siegenia-AUBI – eletromechanik

Data publikacji: 2023-01-02

Firma: Siegenia-AUBI

Stanowisko: elektromechanik

Miejscowość: Kluczbork

Województwo: Opolskie

Branża: Dostawca

Główne zadania:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn
  • zaprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki w tym diagnostyka sterowań SIEMENS S5/S7
  • usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych
  • analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne z zakresu elektromechaniki lub elektrotechniki
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość układów mechaniki, automatyki i pneumatyki
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – co najmniej do 1 kV
  • samodzielność i dokładność
  • gotowość pracy w systemie trzy zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym, profesjonalnym i międzynarodowym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • aktywny udział w realizacji projektów