SCHWEIKER – specjalista ds. HR

Data publikacji: 2022-12-14

Firma: SCHWEIKER

Stanowisko: specjalista ds. HR

Miejscowość: Komorniki k.Środy Śląskiej

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi
Sporządzanie dokumentacji kadrowej ( umowy, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia itp.)
Prowadzenie akt osobowych
Ewidencja czasu pracy
Rozliczanie delegacji, urlopów i zwolnień chorobowych
Kontrola szkoleń i uprawnień w zakresie BHP
Naliczanie wynagrodzeń
Sporządzanie deklaracji i formularzy do ZUS, US, PFRON,
Organizacja targów pracy, kursów i szkoleń
Bieżąca obsługa spraw pracowniczych
Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
Znajomość pozostałych kwestii kadrowo- administracyjnych
Dbałość o skuteczną komunikację oraz relacje pracowników w zakładzie pracy

Wymagania:

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Ukończone studia wyższe – preferowane wykształcenie kierunkowe
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i systematyczność
Znajomość MS Office, w szczególności Excel i Word, programu Płatnik i Comarch Optima
Otwartość, empatia, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

W zamian oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę bezpośrednio z firmą Schweiker
Pracę w zgranym zespole
Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dofinansowania do urlopu, premie za polecenie pracownika
Ubezpieczenie grupowe
MultiSport, Owocowe wtorki, Imprezy integracyjne