rysownik techniczny 2D/modelowanie 3D

Data publikacji: 2024-01-10

Firma: Roto Okna Dachowe

Stanowisko: rysownik techniczny 2D/modelowanie 3D

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji technicznej komponentów i gotowych produktów,
  • edytowanie i zamiany istniejącej dokumentacji technicznej,
  • współpraca z inżynierami w zakresie szczegółów modeli, zakresu projektu i dokumentacji projektowej,
  • współpraca w projektowaniu komponentów i gotowych produktów,
  • współpraca z międzynarodowymi dostawcami,
  • udział w spotkaniach zespołów projektowych,
  • współpraca z zespołami w Polsce i Niemczech – kontakt bezpośredni, wideokonferencje, telefony, e-maile,
  • rozwój i usprawnianie istniejącej dokumentacji oraz standardów pracy,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem zgodności i kompletności,
  • nadzór nad aktualizacją standardów GD&T/GPS.

Wymagania:

  • wiedza na temat GD&T/GPS oraz dobra znajomość praktyczna standardów np. ISO 8015, ISO1101,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją 2D i modelami 3D,
  • praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,
  • wysoka jakość komunikacji z inżynierami i zespołem technicznym,
  • znajomość oprogramowania CAD, preferowany SolidWorks,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie skutecznej komunikacji – w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane: specjalność związana z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samoorganizacja pracy oraz zaangażowanie,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w strukturach międzynarodowych, współpraca z zagranicznymi kontrahentami,
  • możliwość zaangażowania się w ambitne i odpowiedzialne projekty,
  • Akademia Roto – profesjonalna platforma z ofertą szkoleń gwarantująca rozwój osobisty i zawodowy,
  • kursy językowe na różnych poziomach dostępne na platformie językowej, zajęcia z native speakerami,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Medicover Sport,
  • praca zdalna hybrydowo,
  • elastyczny czas pracy.