ROTO – specjalista ds. zakupów operacyjnych

Data publikacji: 2020-10-26

Firma: ROTO Okna Dachowe

Stanowisko: specjalista ds. zakupów operacyjnych

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Twoje zadania

zapewnienie ciągłości produkcji poprzez terminowe zaopatrzenie w materiały
ścisła współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi oraz z centralą w Niemczech
wdrażanie pomysłów optymalizujących proces przepływu materiałów i poziom zapasów magazynowych
szukanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów
organizacja transportów międzynarodowych, współpraca z firmami przewozowymi oraz agencjami celnymi w zakresie importu materiałów

Twój profil

bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe
bardzo dobra znajomość programu Excel
umiejętność analitycznego myślenia
inicjatywa i dynamika w działaniu
odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane

znajomość programu SAP

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
ambitne i odpowiedzialne zadania
konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
bardzo dobre warunki pracy