ROTO – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2022-02-21

Firma: ROTO

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Kujawsko-pomorskie, Lubuskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Branża: Dostawca

Twoje zadania

realizacja celów sprzedażowych zgodnie ze strategią firmy
rozwój i opieka nad siecią dystrybucji w powierzonym regionie
skuteczne zarządzanie podległym, pięcioosobowym zespołem sprzedażowym
negocjowanie umów z kontrahentami
budowania i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
efektywne gospodarowanie przydzielonym budżetem
dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie jej w kontaktach z klientami

Twój profil

min. 3-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
znajomość rynku branży budowlanej
doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży i znajomość metod kierowania
wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu
duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu
gotowość do pracy w terenie
dobra znajomość MS Office
prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty
profesjonalne wsparcie biura obsługi klienta oraz serwisu
wdrożenie oraz solidne przygotowanie szczególnie z wiedzy o produkcie – pierwszy tydzień pracy pobyt w fabryce w Lubartowie
stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
niezbędny zestaw narzędzi do pracy: samochód, telefon, laptop