ROTO Okna Dachowe – technolog produkcji

Data publikacji: 2020-08-03

Firma: ROTO Okna Dachowe

Stanowisko: technolog produkcji

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Twoje zadania

projektowanie, wdrażanie i optymalizowanie istniejących oraz nowych procesów produkcyjnych
rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego
opracowywanie dokumentacji inżynieryjnej i procesowej oraz nadzór nad jej aktualizacją
dobór narzędzi i przyrządów do projektowanych procesów celem zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produktów
projektowanie urządzeń oraz oprzyrządowania
ścisła współpraca z Działem Konstrukcji

Twój profil

doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 2 lat w firmie produkcyjnej
wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: mechanika i budowa maszyn, technologia maszyn itp.
umiejętność modelowania 2D i 3D w SolidWorks
znajomość procesów projektowania oprzyrządowania technologicznego dla stanowisk produkcyjnych
kreatywność i innowacyjne myślenie, komunikatywność i budowanie dobrych relacji z ludźmi

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
ambitne i odpowiedzialne zadania
konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
bardzo dobre warunki pracy