ROTO Okna dachowe – przedstawiciel techniczno-handlowy

Data publikacji: 2022-05-11

Firma: ROTO Okna Dachowe

Stanowisko: przedstawiciel techniczno-handlowy

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

budowanie świadomości marki ROTO

realizacja założonych planów sprzedaży i strategii na podległym terenie

rozwój i opieka nad siecią dystrybucji

pozyskiwanie nowych kontrahentów

współpraca z wykonawcami i deweloperami

prowadzenie szkoleń techniczno-handlowych

Nasze wymagania

doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (niekoniecznie w branży budowlanej)

wykształcenie minimum średnie techniczne

kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w pracę związaną z rozwijaniem sprzedaży

otwartość na nawiązywanie nowych kontaktów oraz umiejętność kształtowania relacji z klientami

znajomość MS Office

prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

pozytywne nastawienie do pracy , pełne pasji i energii

To oferujemy

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy

pełne wsparcie merytoryczno / techniczne od pierwszych dni pracy

umowę o pracę na pełny etat
profesjonalne narzędzia pracy: samochód segmentu C, telefon, laptop