ROTO Okna Dachowe – kupiec operacyjny

Data publikacji: 2023-02-13

Firma: ROTO Okna Dachowe

Stanowisko: kupiec operacyjny

Miejscowość: Lubartów

Województwo: Lubelskie

Branża: Producent

Twoje zadania

zapewnienie ciągłości produkcji poprzez terminowe zaopatrzenie w materiały
ścisła współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi oraz z centralą w Niemczech
wdrażanie pomysłów optymalizujących proces przepływu materiałów i poziom zapasów magazynowych
szukanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów
organizacja transportów międzynarodowych, współpraca z firmami przewozowymi oraz agencjami celnymi w zakresie importu materiałów

Twój profil

bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe
bardzo dobra znajomość programu Excel
umiejętność analitycznego myślenia
inicjatywa i dynamika w działaniu
odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane

znajomość programu SAP

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy, w tym kursy językowe
prywatna opieka medyczna w placówkach m.in. Luxmed, Sanitas i inne
dofinansowanie do posiłków
karta Medicover Sport
możliwość częściowo pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
ambitne i odpowiedzialne zadania
konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
rozważymy możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy
bardzo dobre warunki pracy