ROMB – dyrektor techniczny

Data publikacji: 2020-02-17

Firma: ROMB S.A.

Stanowisko: dyrektor techniczny

Miejscowość: Złotów

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Opis stanowiska:

Zarządzanie zespołem pracowników działu konstrukcji oraz narzędziowni;
Projektowanie niezbędnego dla procesów technologicznych oprzyrządowania;
Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych w celu obniżenia kosztów produkcji;
Rozwiązywanie problemów projektowych i wykonawczych;
Odpowiedzialność za terminowe wykonanie projektu;
Przygotowywanie wstępnych i szczegółowych kalkulacji.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe;
Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office;
Umiejętność kompleksowego podejścia do wykonywanych zadań, od fazy projektu do realizacji;
Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej;
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
Bardzo dobra znajomość materiałoznawstwa;
Znajomość technik obróbki skrawaniem;
Praktyczna znajomość oprogramowania wspierającego proces projektowania;
Umiejętność delegowania zadań.

Oferujemy:

Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego;
Karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe;
Dużą samodzielność i pracę przy ciekawych projektach.