reprezentant handlowy – woj. mazowieckie

Data publikacji: 2024-02-23

Firma: Krispol

Stanowisko: reprezentant handlowy - woj. mazowieckie

Miejscowość: Września

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • realizacja planów sprzedażowych,
  • utrzymywanie relacji z Partnerami Handlowymi firmy,
  • pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych,
  • prowadzenie szkoleń systemowych, produktowych,
  • współtworzenie wizerunku marki na rynku.

Wymagania:

  • poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
  • samodzielność w działaniu i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym,
  • dodatki pozapłacowe (karty lunch pass, dofinansowanie kart sportowych, dodatki świąteczne, jubileuszowe),
  • dużą samodzielność i możliwości rozwoju,
  • nowoczesne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).