regionalny kierownik sprzedaży – lubuskie, dolnośląskie

Data publikacji: 2023-11-06

Firma: Aluron

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami;
  • realizacja założonych celów handlowych;
  • doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń;
  • analiza rynku stolarki aluminiowej;
  • raportowanie wyników pracy;
  • współpraca z działem konstrukcyjnym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży stolarki aluminiowej – minimum 2 lata;
  • znajomość programów do kosztorysowania/licz okno;
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych;
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych;
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • możliwość rozwoju, awansu;
  • pracę w stabilnej i rzetelnej firmie;
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon, szkolenia;
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

rekrutacja@aluron.pl
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Aluron Sp. z o.o.”