regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2024-03-01

Firma: Mar-Tom

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Jędrzejów

Województwo: Świętokrzyskie

Branża: Producent

Województwa: łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, śląskie

Obowiązki:

  • realizacja planów sprzedażowych w podległym rejonie,
  • rozwój sieci sprzedaży,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów i utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,
  • doradztwo techniczne,
  • aktywne monitorowanie rynku,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • komunikatywność, otwartość,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży stolarki otworowej (drzwi, okien, bram, rolet, ) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, jeden z liderów w segmencie drzwi zewnętrznych,
  • system szkoleń pracowniczych,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: kadry@mar-tom.com

O nas

MARTOM –firma skoncentrowana na produkcji drzwi zewnętrznych hybrydowych w autorskiej technologii. W pełni zautomatyzowany, nowoczesny park maszynowy mieszczący się w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie) pozwala na produkcję „drzwi szytych na miarę” o różnych parametrach i funkcjonalnościach.

Właściciele MAR-TOM pielęgnują takie wartości jak dobra atmosfera i przyjazne relacje pomiędzy kierownictwem a pracownikami. Osobiste relacje pozwalają, w odróżnieniu od dużych organizacji biznesowych, skracać procesy decyzyjne, eliminować niepotrzebną biurokrację i właściwie doceniać zaangażowanie i rozwój poszczególnych pracowników.