przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2024-07-23

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Województwo: Łódzkie, Mazowieckie, Świętokrzyskie

Praca mobilna: województwa łódzkie, świętokrzyskie i mazowieckie

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i identyfikowanie ich potrzeb w zakresie stolarki okiennej,
  • bieżąca obsługa klientów,
  • współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży,
  • doradztwo i wsparcie techniczne,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • okresowe raportowanie pracy do przełożonego.

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • samodzielność,
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • znajomość branży stolarki okiennej – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • długoterminową współpracę,
  • świadczenia z ZFŚS
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Medicover Sport,
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres rekrutacja@dobroplast.pl, tel. 795 527 627

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).”*proszę zakreślić odpowiednio, w zależności czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału tylko w tej lub także przyszłych rekrutacjach.

O firmie

Dobroplast

Producent