przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży ekskluzywnych drzwi i kontaktów z architektami

Data publikacji: 2024-04-11

Firma: Team-Plast

Stanowisko: przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży ekskluzywnych drzwi i kontaktów z architektami

Miejscowość: Stradomia Wierzchnia

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • poszukiwanie klientów i sprzedaż (w tym architekci),
  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów,
  • analizy rynku i konkurencji w celu poprawy efektywności sprzedaży i osiąganie założonych wyników,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • aktywne uczestniczenie w procesach szkoleniowych i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu min. 1 rok,
  • doświadczenie w branży stolarki będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy samodzielność,
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy,
  • wysoka kultura osobista rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • pełen zakres szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska jak również podnoszących kwalifikacje,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.