przedstawiciel handlowy ds. rynku zagranicznego

Data publikacji: 2024-03-25

Firma: Wikęd

Stanowisko: przedstawiciel handlowy ds. rynku zagranicznego

Miejscowość: Luzino

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy,
  • nadzorowanie zamówień handlowych w obrębie swoich klientów,
  • koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów,
  • zbieranie informacji i pozyskiwanie nowych klientów,
  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu,
  • budowanie i utrzymywanie dobrej relacji z klientem biznesowym,
  • bieżąca współpraca z innymi działami wewnątrz firmy,
  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych, udział w spotkaniach biznesowych, targach zagranicznych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość jednego z następujących języków na poziomie komunikatywnym: niemiecki, francuski, hiszpański, norweski, szwedzki,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość specyfiki sprzedaży eksportowej,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, kreatywność,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • przyjazną atmosferę w firmie, nastawioną na współpracę i rozwój,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • świadczenia świąteczne,
  • świadczenia zdrowotne.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres e-mail: praca@wiked.pl.

Firma WIKĘD dostarcza stolarkę drzwiową, okienną oraz aluminiową do odbiorców w Polsce, Europie oraz Ameryce. Jesteśmy nowoczesnym, dużym przedsiębiorstwem produkcyjnym istniejącym od 2002 roku, zorientowanym na rozwój i dalszą ekspansję. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy z halami o powierzchni kilku dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Zatrudniamy kilkaset osób, z którymi razem współtworzymy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm tej branży w Polsce.

O firmie

WIKĘD

Producent