przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2024-01-23

Firma: Wegoma Polska

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Miejscowość: Śmigiel

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów, budowanie profesjonalnych i długotrwałych relacji,
  • obserwacja i analiza rynku klientów, produktów, konkurencji oraz zbieranie informacji,
  • sprzedaż maszyn do produkcji okien z PCW i ALU,
  • raportowanie i dokumentowanie sprzedaży,
  • udział w targach branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość branży,
  • samodzielność i zdolność samoorganizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy :

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • profesjonalne wyposażenie stanowiska pracy,
  • bezpośredni wpływ na rozwój firmy i tworzenie jej wizerunku.