przedstawiciel ds. eksportu na terenie Niemiec

Data publikacji: 2024-04-30

Firma: Stollar

Stanowisko: przedstawiciel ds. eksportu na terenie Niemiec

Miejscowość: Suwałki

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz budowanie sieci dilerskiej na terenie Niemiec,
  • utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami,
  • kompleksowa obsługa procesu realizacji ofert i zamówień,
  • negocjowanie warunków dotyczących współpracy, ustalanie obszarów rozwoju i wsparcia obsługiwanych podmiotów,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w zakresie obsługi klientów,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość branży stolarki otworowej lub pokrewne będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji celów,
  • znajomość obsługi programów Stolcad, Okna2000, WinPro będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem dyspozycyjności,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczną formę zatrudnienia UOP lub B2B,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia) uzależniony od efektów pracy,
  • profesjonalny system szkoleń wstępnych, stałą opiekę i wsparcie przełożonego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

O firmie