programista CNC

Data publikacji: 2023-12-11

Firma: Wala

Stanowisko: programista CNC

Miejscowość: Wilkowice

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • wykonywanie programów dla centrów frezarskich CNC z użyciem optymalnych parametrów obróbczych w systemach CAM;
  • prawidłowy dobór parametrów obróbki oraz narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanych operacji;
  • nadzór nad nowymi projektami/wdrożeniami;
  • weryfikacja i optymalizacja programów oraz kontrola ich efektywności;
  • zapewnienie wsparcia technicznego operatorom maszyn CNC w optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji zleconych zadań.

Wymagania:

  • podstawowe umiejętności w poruszaniu się w środowiskach CAD/CAM;
  • podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa i znajomość rysunku technicznego;
  • doświadczenie z oprogramowaniem EdgeCam, SolidCam i SolidWorks będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (istnieje możliwość przyuczenia).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • praca w wymiarze 8h w ruchomych godzinach pracy – rozpoczęcie pracy między godziną 7:00 a 9:00;
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i energicznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
  • dodatkowe pakiety medyczne dla pracowników i rodzin pracowników;
  • abonament żywieniowy do automatów vendingowych.