PROFILINE – pracownik produkcji stolarki ALU i PCV

Data publikacji: 2021-09-13

Firma: PROFILINE

Stanowisko: pracownik produkcji stolarki ALU i PCV

Miejscowość: Szalejów Górny

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

  • Obróbka materiałowa, przycinanie i nawierty w profilach okiennych
  • Montaż szyb i uszczelek
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Produkcja okien typu PCV/ALU (stanowisko dopasowane względem posiadanego doświadczenia)
  • Kontrola stanowiskowa i produktu
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska

Jeżeli jesteś:

  • Sumienny/a, dokładny/a, precyzyjny/a, odpowiedzialny/a i uczciwy/a
  • Dyspozycyjny/a w systemie dwuzmianowym
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Posiadasz zmysł techniczny i zdolności manualne
  • Cenisz sobie jakość wykonywanych prac

To ta praca jest właśnie dla Ciebie !

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę, zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą pracę
  • Możliwość rozwoju

Osoby chętne i zainteresowane ww. stanowiskiem prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 885 858 813 lub pod adresem e-mail: rekrutacja@profiline.com.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli ochrony danych osobowych:

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, do celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Jeżeli są Państwo zainteresowani przyszłymi rekrutacjami:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ProfiLine Ruben Skrzypiec moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”