Product Manager

Data publikacji: 2024-03-25

Firma: ABM Jędraszek

Stanowisko: Product Manager

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • monitorowanie potrzeb i wymagań klientów,
  • wykreowanie produktu i wprowadzenie go na rynek,
  • analiza działań podejmowanych przez konkurencję,
  • przygotowywanie planów sprzedażowych,
  • kontrola budżetu oraz kosztów,
  • modernizacja oraz rozwijanie produktu,
  • dbanie o całość procesów związanych z produktem,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • wysoka orientacja na potrzeby klienta oraz wyznaczone cele,
  • łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji interpersonalnych,
  • zdolność do efektywnej realizacji zadań pod presją czasu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w branży.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia produktowe oraz dotyczące programów do ofertowania,
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe.